Hoofdschool
Vierde graad & specialisatie woordkunst-drama: theater
Klas |
Leerkracht |
Maandag |
Dinsdag |
Woensdag |
Donderdag |
Vrijdag |
Zaterdag |
4 verteltheater |
Jeroen Serruys
|
| | | | | 12:30 - 13:30 |
Lokaal Dienstencentrum Speltincx
Vierde graad woordkunst-drama: dramalab
Klas |
Leerkracht |
Maandag |
Dinsdag |
Woensdag |
Donderdag |
Vrijdag |
Zaterdag |
4 dramalab |
David Lambrecht
|
| | 17:00 - 20:00 | | | |
Vierde graad & specialisatie woordkunst-drama: theater
Klas |
Leerkracht |
Maandag |
Dinsdag |
Woensdag |
Donderdag |
Vrijdag |
Zaterdag |
4 speltheater |
Lieve Cornelis
|
| | 15:00 - 16:00 | | | |
|
|
| | 18:00 - 21:00 | | | |
4 speltheater |
Tom Van Der Velde
|
| | 16:00 - 17:00 | 19:30 - 20:30 | | |
4 verteltheater |
David Lambrecht
|
| | 16:00 - 17:00 | | | |
4 verteltheater |
Jeroen Serruys
|
| | | 18:30 - 19:30 | | |
4 verteltheater |
Tom Van Der Velde
|
| 20:30 - 21:30 | 19:00 - 21:00 | | | |
4.1 speltheater |
Lieve Cornelis
|
| 18:30 - 19:30 | 17:00 - 18:00 | | | |
4.1 verteltheater |
Tom Van Der Velde
|
| 19:30 - 20:30 | 18:00 - 19:00 | | | |
specialisatie |
Lieve Cornelis
|
| 20:30 - 21:30 | | | | |
Coupure
Vierde graad woordkunst-drama: dramalab
Klas |
Leerkracht |
Maandag |
Dinsdag |
Woensdag |
Donderdag |
Vrijdag |
Zaterdag |
4 dramalab |
Griet Pauwels
|
| | 14:30 - 15:30 | | | |
|
|
| | 18:30 - 19:30 | | | |
Vierde graad woordkunst-drama: spreken en presenteren
Klas |
Leerkracht |
Maandag |
Dinsdag |
Woensdag |
Donderdag |
Vrijdag |
Zaterdag |
Spreken en presenteren |
Griet Pauwels
|
| | 17:30 - 18:30 | | | |
Vierde graad & specialisatie woordkunst-drama: theater
Klas |
Leerkracht |
Maandag |
Dinsdag |
Woensdag |
Donderdag |
Vrijdag |
Zaterdag |
4 speltheater |
Lieve Cornelis
|
16:30 - 17:30 | | | 19:30 - 20:30 | | |
4 speltheater |
Sofie Van Maele
|
| 16:30 - 20:30 | | | | |
4 verteltheater |
Lieve Cornelis
|
18:30 - 19:30 | | | | | |
4 verteltheater |
David Lambrecht
|
17:30 - 18:30 | | | | | |
4 verteltheater |
Griet Pauwels
|
| 17:30 - 21:30 | 19:30 - 20:30 | 18:30 - 20:30 | | |
Vierde graad woordkunst-drama: verteltheater-stemregie
Klas |
Leerkracht |
Maandag |
Dinsdag |
Woensdag |
Donderdag |
Vrijdag |
Zaterdag |
4 verteltheater |
Griet Pauwels
|
| | | 15:30 - 16:30 | | |
Destelbergen
Vierde graad woordkunst-drama: dramalab
Klas |
Leerkracht |
Maandag |
Dinsdag |
Woensdag |
Donderdag |
Vrijdag |
Zaterdag |
Dramalab |
Sofie Van Maele
|
| | 16:00 - 17:00 | | | |
Vierde graad & specialisatie woordkunst-drama: theater
Klas |
Leerkracht |
Maandag |
Dinsdag |
Woensdag |
Donderdag |
Vrijdag |
Zaterdag |
4.1 Speltheater |
Jeroen Serruys
|
| 17:30 - 18:30 | | | | |
4.1 verteltheater |
Marie-Ange Gillis
|
| 18:30 - 19:30 | | | | |
4.1 verteltheater |
Jeroen Serruys
|
| 16:30 - 17:30 | | | | |
4.2 speltheater |
Sofie Van Maele
|
17:30 - 18:30 | | | | | |
4.2 verteltheater |
Sofie Van Maele
|
16:30 - 17:30 | | | | | |
|
|
18:30 - 19:30 | | | | | |