Coupure

Tweede graad woordkunst-drama: woordatelier (8-11 jaar)

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
2.1 woordatelier Sandra Carota 12:30 - 13:30
2.2/3 woordatelier Sandra Carota 14:30 - 15:30
2.4 woordatelier Sandra Carota 13:30 - 14:30

Derde graad woordkunst-drama jongeren: woordlab maxi

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
3 woordlab maxi Lieve Cornelis 17:30 - 18:30
3 woordlab maxi Griet Pauwels 16:30 - 17:30

Derde graad woordkunst-drama jongeren: woordlab mini

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
3 woordlab mini Griet Pauwels 15:30 - 16:3016:30 - 17:30

Derde graad woordkunst-drama jongeren: woordlab 3

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
3.3 A woordlab David Lambrecht 16:30 - 17:30
3.3 A woordlab Griet Pauwels 17:30 - 18:30
3.3 B woordlab Lieve Cornelis 16:30 - 17:30
3.3 B woordlab Lieve Cornelis 17:30 - 18:30

Derde graad woordkunst-drama volwassenen: dramastudio

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
3 Dramastudio (volwassenen) Lieve Cornelis 18:30 - 19:30

Derde graad woordkunst-drama volwassenen: spreken en vertellen

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
3 spreken en vertellen (volw) David Lambrecht 18:30 - 19:30

Vierde graad woordkunst-drama: dramalab

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
4 dramalab Griet Pauwels 14:30 - 15:30
18:30 - 19:30

Vierde graad woordkunst-drama: spreken en presenteren

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Spreken en presenteren Griet Pauwels 17:30 - 18:30

Vierde graad & specialisatie woordkunst-drama: theater

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
4 speltheater Lieve Cornelis 16:30 - 17:3019:30 - 20:30
4 speltheater Sofie Van Maele 16:30 - 20:30
4 verteltheater Lieve Cornelis 18:30 - 19:30
4 verteltheater David Lambrecht 17:30 - 18:30
4 verteltheater Griet Pauwels 17:30 - 21:3019:30 - 20:3018:30 - 20:30

Vierde graad woordkunst-drama: verteltheater-stemregie

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
4 verteltheater Griet Pauwels 15:30 - 16:30

Derde graad woordkunst-drama volwassenen: woordstudio volwassenen

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
3 woordstudio (volw.) David Lambrecht 19:30 - 20:30

Kortlopende opleiding Schrijven

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Schrijven A Sylvie Marie De Coninck 18:30 - 21:30
Schrijven B Sylvie Marie De Coninck 09:00 - 12:00
Schrijven C (geen starters) Sylvie Marie De Coninck 18:30 - 21:30

Klassen in het rood aangeduid, zijn reeds volzet