Coupure
Instrument
Klas |
Leerkracht |
Maandag |
Dinsdag |
Woensdag |
Donderdag |
Vrijdag |
Zaterdag |
dwarsfluit |
Nathalie Van Meirvenne
|
| | 18:30 - 19:30 | 16:00 - 17:00 | | |
Fagot |
Wim Van Volsem
|
| | 13:30 - 14:30 | | | |
Gitaar |
Sarah Vandendriessche
|
17:00 - 19:00 | | | | | |
gitaar |
Sarah Vandendriessche
|
| | | 17:30 - 19:30 | | |
Gitaar |
Hannelore Vander Elst
|
| 16:30 - 19:30 | | | | |
|
|
| 20:30 - 21:30 | | | | |
hobo |
Tine Verhoeven
|
| | | 16:30 - 19:30 | | |
Initiatie fagot |
Wim Van Volsem
|
| | 12:30 - 13:30 | | | |
Instrument: klassiek: cello |
Helena De Cock
|
| | | 16:00 - 17:00 | | |
Klarinet, Sax |
Philip Sierens
|
| 16:00 - 18:00 | 17:30 - 18:30 | | | |
|
|
| 19:00 - 20:00 | 20:30 - 21:30 | | | |
Piano |
Lieselotte De Vuyst
|
16:00 - 21:00 | | 12:30 - 18:30 | | | |
Viool, Altviool |
Veerle Houbraken
|
| 19:00 - 21:00 | | | | |
Muziek schrijven
Klas |
Leerkracht |
Maandag |
Dinsdag |
Woensdag |
Donderdag |
Vrijdag |
Zaterdag |
Compositie |
Christophe Goedvriend
|
| | 18:30 - 19:30 | | | |
klassiek |
Christophe Goedvriend
|
| | 13:45 - 14:45 | | | |
klassiek |
Christophe Goedvriend
|
| | 17:00 - 18:00 | | | |
klassiek |
Christophe Goedvriend
|
| | 20:00 - 21:00 | | | |
klassiek |
Christophe Goedvriend
|
| | 21:30 - 22:30 | | | |
Klassen in het rood aangeduid, zijn reeds volzet
Groepsmusiceren instrumentaal: klassiek
Klas |
Leerkracht |
Maandag |
Dinsdag |
Woensdag |
Donderdag |
Vrijdag |
Zaterdag |
Groepsmusiceren 3de graad alle instrumenten |
Philip Sierens
|
| 18:00 - 19:00 | | | | |
Groepsmusiceren 3de graad alle instrumenten |
Philip Sierens
|
| | 18:30 - 19:30 | Piano is volzet |
Groepsmusiceren 4de graad alle instrumenten |
Philip Sierens
|
| | 19:30 - 20:30 | | | |
Groepsmusiceren 4de graad klarinet ensemble |
Philip Sierens
|
| 20:00 - 22:00 | | | | |
Groepsmusiceren gitaar |
Hannelore Vander Elst
|
| 19:30 - 20:30 | | | | |
Muzikale en culturele vorming - groepsmusiceren tweede graad
Klas |
Leerkracht |
Maandag |
Dinsdag |
Woensdag |
Donderdag |
Vrijdag |
Zaterdag |
2.1 |
Nathalie Van Meirvenne
|
| | 13:30 - 15:30 | | | |
2.2 |
Nathalie Van Meirvenne
|
| | 15:30 - 17:30 | | | |
2.3 |
Nathalie Van Meirvenne
|
| | | 16:30 - 18:30 | | |
2.4 |
Nathalie Van Meirvenne
|
| | | 18:30 - 20:30 | | |
Muzikale en culturele vorming - cultuur derde graad
Klas |
Leerkracht |
Maandag |
Dinsdag |
Woensdag |
Donderdag |
Vrijdag |
Zaterdag |
3 A jongeren |
Dirk Mannekens
|
17:00 - 18:00 | | | | | |
3 B jongeren |
Dirk Mannekens
|
18:00 - 19:00 | | | | | |
3 C jongeren |
Dirk Mannekens
|
| | 17:30 - 18:30 | | | |
3 D volwassenen |
Dirk Mannekens
|
19:00 - 20:00 | | | | | |
Eerste graad muziek (6-7 jaar)
Klas |
Leerkracht |
Maandag |
Dinsdag |
Woensdag |
Donderdag |
Vrijdag |
Zaterdag |
Initiatie fagot |
Wim Van Volsem
|
| | 12:30 - 13:30 | | | |
Muziekinitiatie |
Christophe Goedvriend
|
| | 12:30 - 13:30 | | | |