Hoofdschool

Muzikale en culturele vorming - groepsmusiceren tweede graad

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
2.1 A Helena De Cauwer 16:15 - 17:1512:30 - 13:30
2.1 B Anja Moors 16:15 - 18:15
2.1 C Greet De Rudder 14:30 - 15:3009:30 - 10:30
2.1 D Katrien Akkermans 15:30 - 16:3009:30 - 10:30
2.2 A Helena De Cauwer 17:15 - 18:1513:30 - 14:30
2.2 B Katrien Akkermans 16:30 - 17:3010:30 - 11:30
2.2 C Marjolein Coene 16:30 - 18:30
2.2 D Helena De Cauwer 17:00 - 19:00
2.3 A Marjolein Coene 17:15 - 19:15
2.3 B Annick Gybels 16:15 - 18:15
2.3 C Katrien Akkermans 17:30 - 18:3011:30 - 12:30
2.4 A Helena De Cauwer 18:15 - 20:15
2.4 B Katrien Akkermans 18:30 - 20:30
2.4 C Eva Ackerman 17:00 - 19:00
2.I tieners Marjolein Coene 18:30 - 20:30
2.I volwassenen Marjolein Coene 19:15 - 21:15
2.II tieners Helena De Cauwer 19:00 - 21:00
2.III tieners en volwassenen Eva Ackerman 19:00 - 21:00

Klassen in het rood aangeduid, zijn reeds volzet

Coupure

Muzikale en culturele vorming - groepsmusiceren tweede graad

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
2.1 Nathalie Van Meirvenne 13:30 - 15:30
2.2 Nathalie Van Meirvenne 15:30 - 17:30
2.3 Nathalie Van Meirvenne 16:30 - 18:30
2.4 Nathalie Van Meirvenne 18:30 - 20:30

Mariakerke

Muzikale en culturele vorming - groepsmusiceren tweede graad

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
2.1 A Marijke Ferket 16:15 - 17:1516:15 - 17:15
2.1 B Nathalie Van Meirvenne 17:00 - 19:00
2.2 A Annick Gybels 16:15 - 17:1516:15 - 17:15
2.2 B Helena De Cauwer 15:00 - 17:00
2.3 A Marijke Ferket 17:15 - 19:15
2.3 B Helena De Cauwer 17:00 - 19:00
2.4 A Annick Gybels 17:15 - 19:15
2.4 B Annick Gybels 17:15 - 19:15
2.I Volwassenen Marijke Ferket 19:15 - 21:15

Klassen in het rood aangeduid, zijn reeds volzet

Ottogracht

Muzikale en culturele vorming - groepsmusiceren tweede graad

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
2.1 Kim Bostijn 16:00 - 18:00
2.2 Kim Bostijn 17:00 - 19:00
2.3 Kim Bostijn 16:00 - 18:00
2.4 Kim Bostijn 17:00 - 19:00

Melle Parkschool

Muzikale en culturele vorming - groepsmusiceren tweede graad

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
2.1 Greet De Rudder 16:30 - 17:3017:15 - 18:15
2.2 Greet De Rudder 17:30 - 18:3016:15 - 17:15
2.3 Greet De Rudder 18:30 - 19:3016:30 - 17:30
2.4 Greet De Rudder 19:30 - 20:3017:30 - 18:30

Melle Vogelhoek

Muzikale en culturele vorming - groepsmusiceren tweede graad

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
2.1 Anja Moors 16:30 - 17:3014:15 - 15:15
2.2 Anja Moors 17:30 - 18:3015:15 - 16:15
2.3 Anja Moors 18:30 - 19:3016:15 - 17:15
2.4 Anja Moors 16:45 - 18:45
2.II volwassenen Eva Ackerman 19:00 - 21:00

Destelbergen

Muzikale en culturele vorming - groepsmusiceren tweede graad

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
2.1 A Kim Bostijn 16:30 - 18:30
2.1 B Eline Duerinck 14:00 - 16:00
2.2 A Helena De Cauwer 16:30 - 18:30
2.2 B Kim Bostijn 14:00 - 16:00
2.3 A Eline Duerinck 16:00 - 18:00
2.3 B Eva Ackerman 16:30 - 18:30
2.4 Kim Bostijn 16:00 - 18:00

Klassen in het rood aangeduid, zijn reeds volzet