Watertoren

Instrument Jazz-pop-rock

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Basgitaar & Contrabas jazz, pop & rock Matthias Debusschere 17:00 - 22:00
Elektrische gitaar jazz, pop & rock Mathias Van de Wiele 13:00 - 16:00voor starters en 2de graad
Elektrische gitaar jazz, pop & rock Mathias Van de Wiele 17:00 - 21:0016:00 - 21:00
Instrument: jazz-pop-rock: basgitaar Matthias Debusschere 14:00 - 15:00
Instrument: jazz-pop-rock: elektrische gitaar Marijke Hellemans 20:00 - 21:0016:00 - 19:00
Piano: jazz, pop & rock Sergio Biffi 17:00 - 18:0017:00 - 22:0013:00 - 16:0016:00 - 19:0010:40 - 12:40
20:00 - 21:00
Piano: jazz, pop & rock Thijs Troch 16:00 - 17:0013:00 - 15:00
17:00 - 18:0016:00 - 19:00
21:00 - 22:00
Piano: jazz,pop & rock Sergio Biffi 09:40 - 10:40
Saxofoon jazz, pop & rock Rob Banken 17:00 - 22:00
Saxofoon: jazz-pop-rock Werend Van Den Bossche 16:30 - 18:30
Zang jazz pop & rock Katleen Van den Bossche 17:00 - 19:0020:00 - 21:00
Zang jazz, pop & rock Eef Van Acker 16:00 - 21:00
Zang jazz, pop & rock Eef Van Acker 17:00 - 21:00
Zang jazz, pop & rock Katleen Van den Bossche 16:00 - 19:00

Klassen in het rood aangeduid, zijn reeds volzet

Instrument

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Gitaar en/of luit Bart Roose 19:30 - 20:30
Instrument: klassiek: gitaar Bart Roose 17:30 - 18:30
Koper Cary De Clercq 16:00 - 22:00
Piano Frederik Croene 16:00 - 17:00
19:00 - 21:00
Piano Geert Logghe 16:30 - 17:30
18:30 - 21:30
Viool Hilde Pensaert 08:30 - 09:30
10:30 - 11:30
Viool Filip Suys 14:30 - 15:30

Klassen in het rood aangeduid, zijn reeds volzet

Muziek schrijven

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Compositie Christophe Goedvriend 21:30 - 22:30
jazz-pop-rock Sergio Biffi 20:00 - 21:00
klassiek Christophe Goedvriend 16:00 - 17:00
klassiek Christophe Goedvriend Muziekschrijflabo17:00 - 18:00
klassiek Christophe Goedvriend 19:30 - 20:30
klassiek Christophe Goedvriend 20:30 - 21:30

Klassen in het rood aangeduid, zijn reeds volzet

Groepsmusiceren instrumentaal: klassiek

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Groepsmusiceren gitaar 4de graad Bart Roose 18:30 - 19:30
Groepsmusiceren instrumentaal: klassiek Jean-Philippe Poncin 16:30 - 18:30
Groepsmusiceren strijkers 3de en 4de graad Hilde Pensaert 09:30 - 10:30

Begeleidingspraktijk

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Piano Geert Logghe 17:30 - 18:30
Piano / orgel Paul De Maeyer 16:30 - 18:30

Klassen in het rood aangeduid, zijn reeds volzet

Groepsmusiceren vocaal: klassiek

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Groepsmusiceren vocaal 2de-3de-4de graad (jeugd) g Christophe Goedvriend 18:00 - 19:00

Groepsmusiceren jazz-pop-rock

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Combo jazz, pop & rock Sergio Biffi 19:00 - 20:00
Combo jazz, pop & rock Matthias Debusschere 13:00 - 14:00
Combo jazz, pop & rock Joost Lambert 18:00 - 21:00
Combo jazz, pop & rock Thijs Troch 18:00 - 19:0015:00 - 16:00
19:00 - 21:00
Combo jazz, pop & rock Mathias Van de Wiele 21:00 - 22:0016:00 - 17:00
Groepsmusiceren 3de graad jazz-pop-rock Werend Van Den Bossche 18:30 - 19:30
Groepsmusiceren instrumentaal: jazz-pop-rock Marijke Hellemans 19:00 - 20:00

Muzikale en culturele vorming - jazz

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
MCV jazz, pop & rock 3 A Sergio Biffi 18:00 - 19:00
MCV jazz, pop & rock 3 B Sergio Biffi 19:00 - 20:00

Instrument oude muziek

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Gitaar en/of luit Bart Roose 19:30 - 20:30
Viool Filip Suys 14:30 - 15:30

Klassen in het rood aangeduid, zijn reeds volzet

Productie en geluidsleer

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Geluidsleer en opnametechniek A Joost Lambert 17:30 - 18:30
Geluidsleer en opnametechniek B Joost Lambert 18:30 - 19:30
Geluidsleer en opnametechniek C Joost Lambert 20:30 - 21:30
Muziekproductie Joost Lambert 17:00 - 18:0019:30 - 20:30

Klassen in het rood aangeduid, zijn reeds volzet

Voor deze cursussen zijn er veel kandidaten: afhankelijk van het aantal inschrijvingen kunnen er lestijden bijkomen op een andere dag

Eerste graad muziek (6-7 jaar)

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Muziekinitiatie 6-jarigen Antonie Schlegel 10:00 - 11:00
muziekinitiatie met blokfluit 7-jarigen Antonie Schlegel 11:00 - 12:00
Viool Hilde Pensaert 11:30 - 12:30

Klassen in het rood aangeduid, zijn reeds volzet

Hedendaagse muziek

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Hedendaagse muziek Frederik Croene 17:00 - 19:00

Klassen in het rood aangeduid, zijn reeds volzet