Mariakerke

Instrument

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
accordeon Patricia George 15:30 - 17:30
Accordeon Sara Salverius 16:00 - 21:00
Blokfluit Antonie Schlegel 15:30 - 17:30
Cello Ludo Ide 15:30 - 20:3009:30 - 11:30
Dwarsfluit Tanja Smits 17:00 - 19:30
Dwarsfluit An Troch 15:30 - 17:30
Fagot Wim Van Volsem 16:00 - 17:00
Gitaar Helena De Beul 16:30 - 20:30
Gitaar Thomas De Schepper 19:00 - 20:00
21:00 - 22:00
Gitaar Eno Meulenbergs 15:00 - 19:00
Gitaar Bart Roose 16:00 - 17:00
17:00 - 18:00
gitaar Sarah Vandendriessche 18:00 - 20:00
Gitaar Hannes Vercaemer 16:15 - 20:15
hobo Tine Verhoeven 15:30 - 16:00
klarinet - saxofoon Brigitte Verhoene 12:00 - 17:0014:30 - 20:30
Koper Cary De Clercq 15:30 - 18:30
Piano Tine Allegaert 15:30 - 19:30
20:30 - 21:30
Piano Geert Logghe 13:30 - 15:3016:00 - 20:0017:00 - 18:00
19:00 - 20:00
Piano Katrien Mazijn 14:15 - 19:1514:15 - 19:15
Piano Endo Saya 16:30 - 19:30
Piano Sandra Van der Gucht 14:00 - 16:00
17:00 - 19:00
Slagwerk Filip Verheecken 16:00 - 20:00
Viool Hilde Pensaert 16:00 - 19:0016:00 - 18:00
19:00 - 20:00

Klassen in het rood aangeduid, zijn reeds volzet

Groepsmusiceren instrumentaal: klassiek

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
3.1, 3.2, 3.3 Nathalie Van Meirvenne 09:00 - 10:00
10:00 - 11:00
Groepsmusiceren 4de graad An Troch 17:30 - 20:30
Groepsmusiceren blaasinstrumenten Cary De Clercq 18:30 - 19:30
Groepsmusiceren gitaar Eno Meulenbergs 19:00 - 20:00
Groepsmusiceren piano Tine Allegaert 19:30 - 20:30
Groepsmusiceren piano Katrien Mazijn 19:15 - 20:15
Groepsmusiceren piano (4.1 - 4.2 - 4.3) Katrien Mazijn 20:15 - 21:15
Groepsmusiceren piano 3de en 4de graad Sandra Van der Gucht 16:00 - 17:00
Groepsmusiceren strijkers 3de en 4de graad Hilde Pensaert 18:00 - 19:00

Begeleidingspraktijk

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Gitaar - beginners 1-2-3 Thomas De Schepper 18:00 - 19:00
Gitaar - gevorderden 1-2-3 Thomas De Schepper 20:00 - 21:00
Gitaar / Luit Bart Roose 18:00 - 19:00
Piano Geert Logghe 18:00 - 19:00

Klassen in het rood aangeduid, zijn reeds volzet

Groepsmusiceren instrumentaal: oude muziek

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Groepsmusiceren instrumentaal: oude muziek Bart Roose 14:00 - 15:00

Muzikale en culturele vorming - groepsmusiceren tweede graad

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
2.1 A Marijke Ferket 16:15 - 17:1516:15 - 17:15
2.1 B Nathalie Van Meirvenne 17:00 - 19:00
2.2 A Annick Gybels 16:15 - 17:1516:15 - 17:15
2.2 B Helena De Cauwer 15:00 - 17:00
2.3 A Marijke Ferket 17:15 - 19:15
2.3 B Helena De Cauwer 17:00 - 19:00
2.4 A Annick Gybels 17:15 - 19:15
2.4 B Annick Gybels 17:15 - 19:15
2.I Volwassenen Marijke Ferket 19:15 - 21:15

Klassen in het rood aangeduid, zijn reeds volzet

Muzikale en culturele vorming - cultuur derde graad

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
3 A jongeren Dirk Mannekens 09:00 - 10:00
3 B jongeren Dirk Mannekens 10:00 - 11:00
3 C jongeren Heleen Burie 18:30 - 19:30
3 D volwassenen Dirk Mannekens 11:00 - 12:00

Muzikale en culturele vorming - notenleer derde graad

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
3.1 Annick Gybels 19:15 - 20:15
3.2/3 Annick Gybels 19:15 - 20:15

Instrument oude muziek

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Gitaar / Luit Bart Roose 15:00 - 16:00

Klassen in het rood aangeduid, zijn reeds volzet

Eerste graad muziek (6-7 jaar)

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Kunstenbad Nathalie Van Meirvenne Gecombineerd met initiatie beeldende kunst16:00 - 17:40
Muziekinitiatie Nathalie Van Meirvenne 11:00 - 12:00

Klassen in het rood aangeduid, zijn reeds volzet