Coupure

Instrument

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Dwarsfluit Tanja Smits 15:30 - 16:30
Fagot Wim Van Volsem 13:30 - 14:30
Gitaar Sarah Vandendriessche 17:00 - 19:00
gitaar Sarah Vandendriessche 17:30 - 19:30
Gitaar Hannelore Vander Elst 16:30 - 19:30
20:30 - 21:30
hobo Tine Verhoeven 16:30 - 19:30
Initiatie fagot Wim Van Volsem 12:30 - 13:30
Instrument: klassiek: cello Helena De Cock 16:30 - 17:30
Klarinet, Sax Philip Sierens 16:00 - 18:0017:30 - 18:30
19:00 - 20:0020:30 - 21:30
Piano Lieselotte De Vuyst 16:00 - 21:0012:30 - 18:30
Viool, Altviool Veerle Houbraken 19:00 - 21:00

Muziek schrijven

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Compositie Christophe Goedvriend 18:30 - 19:30
klassiek Christophe Goedvriend 13:45 - 14:45
klassiek Christophe Goedvriend 17:00 - 18:00
klassiek Christophe Goedvriend 20:00 - 21:00
klassiek Christophe Goedvriend 21:30 - 22:30

Klassen in het rood aangeduid, zijn reeds volzet

Groepsmusiceren instrumentaal: klassiek

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Groepsmusiceren 3de graad alle instrumenten Philip Sierens 18:00 - 19:00
Groepsmusiceren 3de graad alle instrumenten Philip Sierens 18:30 - 19:30Piano is volzet
Groepsmusiceren 4de graad alle instrumenten Philip Sierens 19:30 - 20:30
Groepsmusiceren 4de graad klarinet ensemble Philip Sierens 20:00 - 22:00
Groepsmusiceren gitaar Hannelore Vander Elst 19:30 - 20:30

Muzikale en culturele vorming - groepsmusiceren tweede graad

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
2.1 Nathalie Van Meirvenne 13:30 - 15:30
2.2 Nathalie Van Meirvenne 15:30 - 17:30
2.3 Nathalie Van Meirvenne 16:30 - 18:30
2.4 Nathalie Van Meirvenne 18:30 - 20:30

Muzikale en culturele vorming - cultuur derde graad

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
3 A jongeren Dirk Mannekens 17:00 - 18:00
3 B jongeren Dirk Mannekens 18:00 - 19:00
3 C jongeren Dirk Mannekens 17:30 - 18:30
3 D volwassenen Dirk Mannekens 19:00 - 20:00

Eerste graad muziek (6-7 jaar)

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Muziekinitiatie Christophe Goedvriend 12:30 - 13:30