Hoofdschool
Groepsmusiceren instrumentaal: klassiek
Klas |
Leerkracht |
Maandag |
Dinsdag |
Woensdag |
Donderdag |
Vrijdag |
Zaterdag |
Blokfluitenensemble |
Antonie Schlegel
|
| 18:00 - 19:00 | | | | |
Groepsmusiceren 3de graad alle instrumenten |
Wim Van Volsem
|
| | 14:00 - 16:00 | | | 11:00 - 12:00 |
Groepsmusiceren 4de graad |
An Troch
|
| 19:00 - 20:00 | | | | |
Groepsmusiceren 4de graad saxofoon ensemble |
Philip Sierens
|
19:00 - 20:00 | | | | | |
Groepsmusiceren 4de graad alle instrumenten |
Philip Sierens
|
| | | 19:00 - 20:00 | | |
Groepsmusiceren 4de graad alle instrumenten |
Philip Sierens
|
Groepsmusiceren | 20:00 - 21:00 | | |
Groepsmusiceren 4de graad alle instrumenten |
Wim Van Volsem
|
| | | | | 12:00 - 13:00 |
Groepsmusiceren accordeon 3de graad |
Patricia George
|
| 20:00 - 21:00 | | | | |
Groepsmusiceren accordeon 4de graad |
Patricia George
|
| | | | 19:00 - 20:00 | |
Groepsmusiceren harp |
Anouk Sturtewagen
|
| | 16:15 - 17:15 | | | |
Groepsmusiceren harp 3de graad |
Anouk Sturtewagen
|
| | 13:15 - 14:15 | | | |
Groepsmusiceren harp 4de graad |
Anouk Sturtewagen
|
20:00 - 20:30 | | 18:15 - 18:45 | | | |
Groepsmusiceren piano |
Gillis Sacré
|
| | | 17:30 - 18:30 | | |
|
|
| | | 19:30 - 20:30 | | |
Groepsmusiceren piano 3de graad |
Katelijne Burie
|
17:00 - 18:00 | 17:30 - 18:30 | | | | |
Groepsmusiceren piano 4de graad |
Katelijne Burie
|
20:00 - 21:00 | | | | | |
Groepsmusiceren piano 4e graad |
Katelijne Burie
|
| | | | 17:00 - 18:00 | |
Klassen in het rood aangeduid, zijn reeds volzet
Watertoren
Groepsmusiceren instrumentaal: klassiek
Klas |
Leerkracht |
Maandag |
Dinsdag |
Woensdag |
Donderdag |
Vrijdag |
Zaterdag |
Groepsmusiceren 4de graad alle instrumenten |
Anna Van Beckevoort
|
| | | | | 12:00 - 13:00 |
Groepsmusiceren gitaar 3de graad |
Bart Roose
|
| | 17:00 - 18:00 | | | |
Groepsmusiceren gitaar 4de graad |
Bart Roose
|
| | 19:00 - 20:00 | | | |
Groepsmusiceren strijkers |
Filip Suys
|
| | 15:30 - 17:30 | | | |
Groepsmusiceren strijkers 3de en 4de graad |
Hilde Pensaert
|
| | | | | 09:30 - 10:30 |
Coupure
Groepsmusiceren instrumentaal: klassiek
Klas |
Leerkracht |
Maandag |
Dinsdag |
Woensdag |
Donderdag |
Vrijdag |
Zaterdag |
Groepsmusiceren 3de graad alle instrumenten |
Philip Sierens
|
| 18:00 - 19:00 | | | | |
Groepsmusiceren 3de graad alle instrumenten |
Philip Sierens
|
| | 18:30 - 19:30 | Piano is volzet |
Groepsmusiceren 4de graad alle instrumenten |
Philip Sierens
|
| | 19:30 - 20:30 | | | |
Groepsmusiceren 4de graad klarinet ensemble |
Philip Sierens
|
| 20:00 - 22:00 | | | | |
Groepsmusiceren gitaar |
Sarah Vandendriessche
|
18:00 - 19:00 | | | | | |
Mariakerke
Groepsmusiceren instrumentaal: klassiek
Klas |
Leerkracht |
Maandag |
Dinsdag |
Woensdag |
Donderdag |
Vrijdag |
Zaterdag |
Groepsmuscieren alle instrumenten 3de graad |
Jakira Drubbel
|
| | | | | 09:00 - 10:00 |
Groepsmusiceren 4de graad |
An Troch
|
17:30 - 20:30 | | | | | |
Groepsmusiceren alle instrumenten 3de graad |
Jakira Drubbel
|
| | | | | 10:00 - 11:00 |
Groepsmusiceren blaasinstrumenten |
Cary De Clercq
|
| | | 18:30 - 19:30 | | |
Groepsmusiceren gitaar |
Sarah Vandendriessche
|
| | 18:30 - 19:30 | | | |
Groepsmusiceren piano |
Tine Allegaert
|
19:30 - 20:30 | | | | | |
Groepsmusiceren piano |
Katrien Mazijn
|
18:15 - 19:15 | | | | | |
Groepsmusiceren piano 3de en 4de graad |
Sandra Van der Gucht
|
| | 17:30 - 18:30 | | | |
Groepsmusiceren strijkers 3de en 4de graad |
Hilde Pensaert
|
| | | | 18:00 - 19:00 | |
Ottogracht
Groepsmusiceren instrumentaal: klassiek
Klas |
Leerkracht |
Maandag |
Dinsdag |
Woensdag |
Donderdag |
Vrijdag |
Zaterdag |
Gitaar |
Helena De Beul
|
17:30 - 19:30 | | | | | |
Groepsmuscieren alle instrumenten |
Wim Van Volsem
|
| | | 19:00 - 20:00 | | |
Harmonie orkest |
Cary De Clercq
|
| | | | | 10:00 - 12:00 |
De Parkschool - Melle
Groepsmusiceren instrumentaal: klassiek
Klas |
Leerkracht |
Maandag |
Dinsdag |
Woensdag |
Donderdag |
Vrijdag |
Zaterdag |
Groepsmuscieren alle instrumenten |
Cary De Clercq
|
| | 15:30 - 16:30 | | | |
Kamermuziek |
Cary De Clercq
|
| | 14:30 - 15:30 | | | |
The Art Bridge Band |
Cary De Clercq
|
Gaat door in studio M | 20:00 - 22:00 | | |
Melle Vogelhoek
Groepsmusiceren instrumentaal: klassiek
Klas |
Leerkracht |
Maandag |
Dinsdag |
Woensdag |
Donderdag |
Vrijdag |
Zaterdag |
Goepsmusiceren 3de graad |
An Troch
|
| | 14:00 - 15:00 | | | |
Goepsmusiceren 4de graad |
An Troch
|
| | 18:00 - 20:00 | | | |
Groepsmusiceren gitaar |
Diego Espíndola
|
20:30 - 21:30 | | | | | |
Piano |
Manon Vosté
|
19:15 - 20:15 | | | | 19:00 - 20:00 | |
Destelbergen
Groepsmusiceren instrumentaal: klassiek
Klas |
Leerkracht |
Maandag |
Dinsdag |
Woensdag |
Donderdag |
Vrijdag |
Zaterdag |
Groepsmusiceren 3de graad alle instrumenten |
Philip Sierens
|
| | | 16:40 - 17:40 | | |
Ledeberg
Groepsmusiceren instrumentaal: klassiek
Klas |
Leerkracht |
Maandag |
Dinsdag |
Woensdag |
Donderdag |
Vrijdag |
Zaterdag |
Groepsmusiceren slagwerk 3de graad |
Filip Verheecken
|
| | | | | 10:30 - 11:30 |
Groepsmusiceren slagwerk 4de graad |
Filip Verheecken
|
| 19:00 - 20:00 | | | | |
Groepsmusicieren strijkorkest 4e graad |
Wim Van Volsem
|
| | 19:30 - 21:30 | | | |
Sax-ensemble |
Dirk De Schoenmaker
|
20:00 - 21:00 | | | | | |
Klassen in het rood aangeduid, zijn reeds volzet