Hoofdschool

Muzikale en culturele vorming - groepsmusiceren tweede graad

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
2.1 A Eva Ackerman 16:30 - 17:3016:00 - 17:00
2.1 B Helena De Cauwer 12:30 - 13:3009:30 - 10:30
2.1 C Katrien Akkermans 15:30 - 16:3009:00 - 10:00
2.1 D Eline Duerinck 16:30 - 18:30
2.2 A Annick Gybels 16:15 - 18:15
2.2 B Eva Ackerman 17:00 - 19:00
2.2 C Katrien Akkermans 16:30 - 17:3010:00 - 11:00
2.3 A Eva Ackerman 17:30 - 19:30
2.3 B Helena De Cauwer 13:30 - 14:3010:30 - 11:30
2.3 C Katrien Akkermans 17:30 - 18:3011:00 - 12:00
2.3 D Katrien Akkermans 18:30 - 19:3012:00 - 13:00
2.4 A Valerie Vereecke 17:00 - 19:00
2.4 B Katrien Akkermans 18:30 - 20:30
2.4 C Helena De Cauwer 14:30 - 15:3011:30 - 12:30
2.I tieners Julia Emmery 17:00 - 19:00
2.II tieners Eva Ackerman 19:00 - 21:00
2.II volwassenen Eva Ackerman 19:45 - 21:45lokaal 14
2.III tieners Eline Duerinck 18:30 - 20:30
2.III volwassenen Valerie Vereecke 19:00 - 21:00

Klassen in het rood aangeduid, zijn reeds volzet

Coupure

Muzikale en culturele vorming - groepsmusiceren tweede graad

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
2.1 Emanuel Van Mieghem 14:30 - 16:30
2.2 Emanuel Van Mieghem 13:30 - 15:30
2.3 Emanuel Van Mieghem 16:30 - 18:30
2.4 Emanuel Van Mieghem 17:30 - 19:30

Mariakerke

Muzikale en culturele vorming - groepsmusiceren tweede graad

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
2.1 A Annick Gybels 16:15 - 17:1516:15 - 17:15
2.1 B Nathalie Van Meirvenne 14:00 - 16:00
2.2 A Marijke Ferket 16:15 - 17:1516:15 - 17:15
2.2 B Nathalie Van Meirvenne 16:00 - 18:00
2.3 A Annick Gybels 17:15 - 19:15
2.3 B Marijke Ferket 17:15 - 19:15
2.3 C Nathalie Van Meirvenne 17:00 - 19:00
2.4 A Marijke Ferket 17:15 - 19:15
2.4 B Annick Gybels 17:15 - 19:15
2.II Volwassenen Marijke Ferket 09:00 - 11:00

Klassen in het rood aangeduid, zijn reeds volzet

Ottogracht

Muzikale en culturele vorming - groepsmusiceren tweede graad

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
2.1 Kim Bostijn 16:00 - 18:00
2.2 Kim Bostijn 17:00 - 19:00
2.3 Kim Bostijn 16:00 - 18:00
2.4 Kim Bostijn 17:00 - 19:00

Melle Centrum

Opgelet: deze locatie verhuist rond de novembervakantie naar de site Vossenstraat – Beekstraat in Melle

Muzikale en culturele vorming - groepsmusiceren tweede graad

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
2.1 Julia Emmery 16:30 - 17:3017:00 - 18:00
2.2 Julia Emmery 17:30 - 18:3016:00 - 17:00
2.3 Julia Emmery 18:30 - 19:3016:30 - 17:30
2.4 Julia Emmery 19:30 - 20:3017:30 - 18:30

Melle Vogelhoek

Muzikale en culturele vorming - groepsmusiceren tweede graad

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
2.1 Anja Moors 16:30 - 17:3014:15 - 15:15
2.2 Anja Moors 17:30 - 18:3015:15 - 16:15
2.3 Anja Moors 18:30 - 19:3016:15 - 17:15
2.4 Anja Moors 16:30 - 18:30
2.I volwassenen Eva Ackerman 19:00 - 21:00

Destelbergen

Muzikale en culturele vorming - groepsmusiceren tweede graad

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
2.1 A Helena De Cauwer 16:30 - 18:30
2.1 B Kim Bostijn 14:00 - 16:00
2.2 A Eva Ackerman 16:30 - 18:30
2.2 B Eline Duerinck 14:00 - 16:00
2.3 Kim Bostijn 16:00 - 18:00
2.4 A Kim Bostijn 16:30 - 18:30
2.4 B Eline Duerinck 16:00 - 18:00

Klassen in het rood aangeduid, zijn reeds volzet