Mariakerke

Instrument

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Accordeon Sara Salverius 17:00 - 21:00
Blokfluit Antonie Schlegel 15:30 - 17:30
Cello Ludo Ide 15:30 - 20:3009:30 - 11:30
Dwarsfluit Tanja Smits 14:00 - 15:00
15:00 - 16:00
16:00 - 17:00
Dwarsfluit An Troch 16:30 - 17:30
dwarsfluit An Troch 19:30 - 20:30
Fagot Wim Van Volsem 16:00 - 17:00
Gitaar Helena De Beul 15:30 - 18:30
Gitaar Thomas De Schepper 18:30 - 19:30
20:30 - 21:30
Gitaar Bart Roose 16:30 - 18:30
Gitaar Sarah Vandendriessche 13:00 - 17:00
17:30 - 18:30
19:30 - 21:30
Gitaar Hannes Vercaemer 16:15 - 20:15
hobo Anse Kuyl 15:30 - 16:00
Klarinet Valerie Vereecke 08:30 - 09:00
klarinet - saxofoon Brigitte Verhoene 12:00 - 17:0014:30 - 20:30
Koper Cary De Clercq 15:30 - 18:30
Piano Tine Allegaert 15:30 - 19:30
20:30 - 21:30
Piano Geert Logghe 13:30 - 15:3016:00 - 20:0017:00 - 18:00
19:00 - 20:00
Piano Katrien Mazijn 14:15 - 18:1514:30 - 19:30
19:15 - 20:15
Piano Sandra Van der Gucht 16:30 - 19:3014:30 - 17:30
18:30 - 19:30
Slagwerk Filip Verheecken 16:00 - 20:00
Viool Hilde Pensaert 16:00 - 19:0016:00 - 18:00
19:00 - 20:00

Klassen in het rood aangeduid, zijn reeds volzet

Groepsmusiceren instrumentaal: klassiek

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Groepsmuscieren alle instrumenten 3de graad Valerie Vereecke 09:00 - 10:00
Groepsmusiceren An Troch 20:30 - 21:30
Groepsmusiceren 4de graad An Troch 17:30 - 19:30
Groepsmusiceren alle instrumenten 3de graad Valerie Vereecke 10:00 - 11:00
Groepsmusiceren blaasinstrumenten Cary De Clercq 18:30 - 19:30
Groepsmusiceren gitaar Sarah Vandendriessche 18:30 - 19:30
Groepsmusiceren piano Tine Allegaert 19:30 - 20:30
Groepsmusiceren piano Katrien Mazijn 18:15 - 19:15
Groepsmusiceren piano 3de en 4de graad Sandra Van der Gucht 17:30 - 18:30
Groepsmusiceren strijkers 3de en 4de graad Hilde Pensaert 18:00 - 19:00

Begeleidingspraktijk

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Gitaar - beginners 1-2-3 Thomas De Schepper 17:30 - 18:30
Gitaar - gevorderden 1-2-3 Thomas De Schepper 19:30 - 20:30
Piano Geert Logghe 18:00 - 19:00

Klassen in het rood aangeduid, zijn reeds volzet

Groepsmusiceren instrumentaal: oude muziek

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Groepsmusiceren instrumentaal: oude muziek Bart Roose 14:30 - 15:30

Muzikale en culturele vorming - groepsmusiceren tweede graad

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
2.1 A Annick Gybels 16:15 - 17:1516:15 - 17:15
2.1 B Nathalie Van Meirvenne 14:00 - 16:00
2.2 A Marijke Ferket 16:15 - 17:1516:15 - 17:15
2.2 B Nathalie Van Meirvenne 16:00 - 18:00
2.3 A Annick Gybels 17:15 - 19:15
2.3 B Marijke Ferket 17:15 - 19:15
2.3 C Nathalie Van Meirvenne 17:00 - 19:00
2.4 A Marijke Ferket 17:15 - 19:15
2.4 B Annick Gybels 17:15 - 19:15
2.II Volwassenen Marijke Ferket 09:00 - 11:00

Klassen in het rood aangeduid, zijn reeds volzet

Muzikale en culturele vorming - cultuur derde graad

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
3 A jongeren Dirk Mannekens 09:00 - 10:00
3 B jongeren Dirk Mannekens 10:00 - 11:00
3 C jongeren Heleen Burie 18:30 - 19:30
3 D volwassenen Dirk Mannekens 11:00 - 12:00

Muzikale en culturele vorming - notenleer derde graad

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
3.1 Annick Gybels 19:15 - 20:15
3.2/3.3 Annick Gybels 19:15 - 20:15

Instrument oude muziek

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Gitaar / Luit Bart Roose 15:30 - 16:30

Eerste graad muziek (6-7 jaar)

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Muziekinitiatie Nathalie Van Meirvenne 16:00 - 17:00
Muziekinitiatie 6 en 7 jaar Marijke Ferket 16:15 - 17:15

Klassen in het rood aangeduid, zijn reeds volzet

Muziekcultuur: kortlopende opleiding

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Kortlopend traject Dirk Mannekens 12:00 - 13:00