Hoofdschool

Eerste graad dans (6-7 jaar)

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
1.1 A dansinitiatie Sophie Beyne 17:15 - 18:15
1.1 B dansinitiatie Carolien Van Kerkhoven 14:00 - 15:00
1.1 C dansinitiatie Carolien Van Kerkhoven 16:15 - 17:15
1.2 A dansinitiatie Carolien Van Kerkhoven 16:15 - 17:15
1.2 B dansinitiatie Carolien Van Kerkhoven 16:15 - 17:15
1.2 C dansinitiatie Carolien Van Kerkhoven 17:00 - 18:00

Tweede graad dans (8-11 jaar)

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
2.1 A klassiek ballet Carolien Van Kerkhoven 18:15 - 19:15
2.1 A modern-jazz Sophie Beyne 16:15 - 17:15
2.1 B klassiek ballet Carolien Van Kerkhoven 13:00 - 14:00
2.1 B modern-jazz Carolien Van Kerkhoven 17:15 - 18:15
2.1 C klassiek ballet Carolien Van Kerkhoven 17:15 - 18:15
2.1 C modern-jazz Carolien Van Kerkhoven 18:00 - 19:00
2.2 A klassiek ballet Sophie Beyne 18:15 - 19:15
2.2 A modern-jazz Carolien Van Kerkhoven 17:15 - 18:15
2.2 B klassiek ballet Carolien Van Kerkhoven 18:15 - 19:15
2.2 B modern-jazz Carolien Van Kerkhoven 16:00 - 17:00
2.3 A klassiek ballet Carolien Van Kerkhoven 15:00 - 16:00
2.3 B klassiek ballet Sophie Beyne 19:15 - 20:15
2.3 B modern-jazz Carolien Van Kerkhoven 19:00 - 20:00
2.4 A klassiek ballet Carolien Van Kerkhoven 19:15 - 20:15
2.4 B klassiek ballet Carolien Van Kerkhoven 19:15 - 20:15

Klassen in het rood aangeduid, zijn reeds volzet

Derde en vierde graad dans jongeren

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
3.1 klassiek atelier Carolien Van Kerkhoven 18:15 - 19:15

Klassen in het rood aangeduid, zijn reeds volzet

Lokaal Dienstencentrum Speltincx

Tweede graad dans (8-11 jaar)

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
2.3 A modern-jazz Steffi Mennen 16:30 - 17:30
2.4 A modern-jazz Vania D'Angelo 16:30 - 17:30
2.4 B modern-jazz Steffi Mennen 17:30 - 18:30

Derde en vierde graad dans jongeren

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
3 A fysieke training Sophie Beyne 17:30 - 18:00
3 C fysieke training Steffi Mennen 14:00 - 14:30
3 D fysieke training Steffi Mennen 20:30 - 21:00
3.1 danslab klassiek techniek Sophie Beyne 16:30 - 17:30
3.1 hedendaags atelier Steffi Mennen 18:30 - 19:30
3.1 hedendaags techniek Vania D'Angelo 18:30 - 19:30
3.2 hedendaags atelier Sophie Beyne 18:00 - 19:00
3.2 hedendaags techniek Steffi Mennen 13:00 - 14:00
3.2/3 klassiek techniek Steffi Mennen 14:30 - 15:30
3.3 hedendaags atelier Steffi Mennen 19:30 - 20:30
3.3 hedendaags techniek Steffi Mennen 15:30 - 16:30
4.1/2 hedendaags atelier Sophie Beyne 20:00 - 21:00
4.1/2 hedendaags techniek Sophie Beyne 19:00 - 20:00
Klassiek atelier 3.1 Vania D'Angelo 17:30 - 18:30

Dans volwassenen

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
2 klassiek ballet (15+) Vania D'Angelo 19:30 - 20:30
2 modern-jazz (15+) Vania D'Angelo 20:30 - 21:30

Ottogracht

Derde en vierde graad dans jongeren

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
3.2/3 klassiek atelier Inne Ampe 17:00 - 18:00
4.1 klassiek techniek Inne Ampe 17:00 - 18:00
4.1 modern-jazz techniek Inne Ampe 18:00 - 19:00
4.1/2/3 klassiek atelier Inne Ampe 18:00 - 19:00
4.2/3 klassiek techniek Inne Ampe 19:00 - 20:00
4.2/3 modern-jazz techniek Inne Ampe 19:00 - 20:00
4.3s hedendaags atelier Vania D'Angelo 18:00 - 19:00
4.3s hedendaags techniek Vania D'Angelo 17:00 - 18:00

Dans volwassenen

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
3 fysieke training (18+) Vania D'Angelo 19:00 - 19:30
3 klassiek techniek (18+) Vania D'Angelo 19:30 - 20:30
3 modern-jazz atelier (18+) Vania D'Angelo 20:30 - 21:30
4 klassiek atelier (18+) Inne Ampe 21:00 - 22:00
4 klassiek techniek (18+) Inne Ampe 20:00 - 21:00
4 modern-jazz atelier (18+) Inne Ampe 21:00 - 22:00
4 modern-jazz techniek (18+) Inne Ampe 20:00 - 21:00