Hoofdschool

Derde graad woordkunst-drama jongeren: woordlab maxi

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
1e en 2e leerjaar (12 - 13 jaar) Jeroen Serruys 11:30 - 12:30

Derde graad woordkunst-drama jongeren: woordlab mini

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
1e en 2e leerjaar (12 - 13 jaar) Jeroen Serruys 10:30 - 11:30

Lokaal Dienstencentrum Speltincx

Derde graad woordkunst-drama jongeren: woordlab maxi

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
1e en 2e leerjaar (12 - 13 jaar) Lieve Cornelis 16:00 - 17:00
1e en 2e leerjaar (12-13 jaar) Sofie Van Maele 17:30 - 18:30

Derde graad woordkunst-drama jongeren: woordlab mini

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
1e en 2e leerjaar (12 - 13 jaar) David Lambrecht 17:00 - 18:00
1e en 2e leerjaar (12 - 13 jaar) Tom Van der Velde 15:00 - 16:0016:30 - 17:30
17:00 - 18:0018:30 - 19:30
1e en 2e leerjaar (12-13 jaar) Sofie Van Maele 18:30 - 19:30

Derde graad woordkunst-drama jongeren: woordlab 3

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
3.3 A woordlab David Lambrecht 15:00 - 16:00
3.3 A Woordlab Jeroen Serruys 18:30 - 19:30
3.3 A woordlab Tom Van der Velde 13:00 - 14:00
3.3 B woordlab Lieve Cornelis 14:00 - 15:00
3.3 B Woordlab Jeroen Serruys 19:30 - 20:30
3.3 B Woordlab Tom Van der Velde 16:00 - 17:00

Coupure

Derde graad woordkunst-drama jongeren: woordlab maxi

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
1e en 2e leerjaar (12 - 13 jaar) Lieve Cornelis 17:30 - 18:30
1e en 2e leerjaar (12 - 13 jaar) Griet Pauwels 17:30 - 18:30

Derde graad woordkunst-drama jongeren: woordlab mini

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
1e en 2e leerjaar (12 - 13 jaar) Jeroen Serruys 16:30 - 17:30
1e en 2e leerjaar (12-13 jaar) Griet Pauwels 16:30 - 17:3016:30 - 17:30
18:30 - 19:30

Derde graad woordkunst-drama jongeren: woordlab 3

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
3.3 A Woordlab Griet Pauwels 17:30 - 18:30
3.3 A Woordlab Jeroen Serruys 17:30 - 18:30
3.3 B woordlab Lieve Cornelis 16:30 - 17:30

Mariakerke

Derde graad woordkunst-drama jongeren: woordlab maxi

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
1e en 2e leerjaar (12 - 13 jaar) David Lambrecht 17:00 - 18:00

Derde graad woordkunst-drama jongeren: woordlab mini

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
1e en 2e leerjaar (12 - 13 jaar) David Lambrecht 18:00 - 19:00

Bargiekaai

Derde graad woordkunst-drama jongeren: woordlab 3

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
3.3 A woordlab David Lambrecht 16:30 - 17:30
3.3 B woordlab Lieve Cornelis 17:30 - 18:30

Destelbergen

Derde graad woordkunst-drama jongeren: woordlab maxi

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
3.1 (12 jaar) Jeroen Serruys 16:00 - 17:00
3.2 (13 jaar) Sofie Van Maele 17:30 - 18:30

Derde graad woordkunst-drama jongeren: woordlab mini

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
3.1a (12 jaar) Sofie Van Maele 15:00 - 16:00
3.1b (12 jaar) Jeroen Serruys 15:00 - 16:00
3.1c (12 jaar) Sofie Van Maele 17:00 - 18:00
3.2a (13 jaar) Sofie Van Maele 16:30 - 17:30
3.2b (13 jaar) Sofie Van Maele 18:30 - 19:30

Derde graad woordkunst-drama jongeren: woordlab 3

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
3.3 A Woordlab Sofie Van Maele 16:00 - 17:0017:00 - 18:00
3.3 B Woordlab Sofie Van Maele 16:00 - 17:00
18:00 - 19:00