Lokaal Dienstencentrum Speltincx

Tweede graad woordkunst-drama: woordatelier (8-11 jaar)

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
1e en 2e leerjaar (8 - 9 jaar) Lieve Cornelis 13:00 - 14:00
1e en 2e leerjaar (8-9 jaar) Lieve Cornelis 16:30 - 17:30
3e en 4e leerjaar (10 - 11 jaar) Tom Van der Velde 16:30 - 17:30
17:30 - 18:30
3e en 4e leerjaar (10-11 jaar) David Lambrecht 16:30 - 17:30
3e en 4e leerjaar (10-11 jaar) Tom Van der Velde 14:00 - 15:00

Derde graad woordkunst-drama jongeren: woordlab maxi

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
1e en 2e leerjaar (12 - 13 jaar) Lieve Cornelis 16:00 - 17:00
1e en 2e leerjaar (12-13 jaar) Sofie Van Maele 17:30 - 18:30

Derde graad woordkunst-drama jongeren: woordlab mini

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
1e en 2e leerjaar (12 - 13 jaar) David Lambrecht 17:00 - 18:00
1e en 2e leerjaar (12 - 13 jaar) Tom Van der Velde 15:00 - 16:00
17:00 - 18:0018:30 - 19:30
1e en 2e leerjaar (12-13 jaar) Sofie Van Maele 18:30 - 19:30

Derde graad woordkunst-drama jongeren: woordlab 3

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
3.3 A woordlab David Lambrecht 15:00 - 16:00
3.3 A Woordlab Jeroen Serruys 18:30 - 19:30
3.3 A woordlab Tom Van der Velde 13:00 - 14:00
3.3 B woordlab Lieve Cornelis 14:00 - 15:00
3.3 B Woordlab Jeroen Serruys 19:30 - 20:30
3.3 B Woordlab Tom Van der Velde 16:00 - 17:00

Klassen in het rood aangeduid, zijn reeds volzet

Derde graad woordkunst-drama volwassenen: dramastudio

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Derde graad volwassenen Lieve Cornelis 19:30 - 20:30

Derde graad woordkunst-drama volwassenen: speltheater

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Specialisatie Lieve Cornelis 20:30 - 21:30

Derde graad woordkunst-drama volwassenen: spreken en vertellen

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Vierde graad David Lambrecht 19:30 - 20:30

Vierde graad woordkunst-drama: dramalab

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Vierde graad David Lambrecht 19:00 - 20:00

Vierde graad woordkunst-drama: spreken en presenteren

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Vierde graad David Lambrecht 17:30 - 18:30

Vierde graad woordkunst-drama: theater

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Vierde graad speltheater Lieve Cornelis 15:00 - 16:00
17:30 - 19:3017:00 - 20:00

Vierde graad woordkunst-drama: verteltheater-stemregie

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Vierde graad David Lambrecht 16:00 - 17:00
Vierde graad Tom Van der Velde 18:00 - 21:0019:30 - 21:30
Vierde graad Sofie Van Maele 16:30 - 17:30

Derde graad woordkunst-drama volwassenen: woordstudio volwassenen

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Derde graad volwassenen David Lambrecht 18:30 - 19:30