Hoofdschool

Muzikale en culturele vorming - groepsmusiceren tweede graad

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
2.1 A Eva Ackerman 16:30 - 17:3016:00 - 17:00
2.1 B Annick Gybels 16:15 - 18:15
2.1 C Katrien Akkermans 15:30 - 16:3009:00 - 10:00
2.1 D Liesa Van de Voorde 17:00 - 19:00
2.1 tieners Eva Ackerman 19:00 - 21:00
2.2 A Eva Ackerman 17:30 - 18:3017:00 - 18:00
2.2 B Greet De Rudder 12:30 - 13:3009:30 - 10:30
2.2 C Katrien Akkermans 16:30 - 17:3012:00 - 13:00
2.2 D Katrien Akkermans 10:00 - 12:00
2.3 A Valerie Vereecke 17:00 - 19:00
2.3 B Greet De Rudder 13:30 - 14:3010:30 - 11:30
2.3 C Katrien Akkermans 17:30 - 19:30
2.4 A Eva Ackerman 18:30 - 19:3018:00 - 19:00
2.4 B Katrien Akkermans 18:30 - 20:30
2.4 C Greet De Rudder 14:30 - 15:3011:30 - 12:30
2.4 D Eline Duerinck 16:30 - 18:30
2.II tieners Eline Duerinck 18:30 - 20:30
2.II volwassenen Valerie Vereecke 19:00 - 21:00

Klassen in het rood aangeduid, zijn reeds volzet

Coupure

Muzikale en culturele vorming - groepsmusiceren tweede graad

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
2.1 Liesa Van de Voorde 14:30 - 16:30
2.2 Liesa Van de Voorde 13:30 - 15:30
2.3 Liesa Van de Voorde 16:30 - 18:30
2.4 Liesa Van de Voorde 17:30 - 19:30

Mariakerke

Muzikale en culturele vorming - groepsmusiceren tweede graad

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
2.1 A Marijke Ferket 16:15 - 17:1516:15 - 17:15
2.1 B Nathalie Van Meirvenne 13:30 - 15:30
2.2 A Annick Gybels 16:15 - 17:1516:15 - 17:15
2.2 B Nathalie Van Meirvenne 15:30 - 17:30
2.2 C Nathalie Van Meirvenne 16:30 - 18:30
2.3 A Marijke Ferket 17:15 - 19:15
2.3 B Annick Gybels 17:15 - 19:15
2.4 A Annick Gybels 17:15 - 19:15
2.4 B Marijke Ferket 17:15 - 19:15
2.I Volwassenen Marijke Ferket 09:00 - 11:00

Klassen in het rood aangeduid, zijn reeds volzet

Ottogracht

Muzikale en culturele vorming - groepsmusiceren tweede graad

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
2.1 Kim Bostijn 16:30 - 18:30
2.2 Kim Bostijn 17:30 - 19:30
2.3 Kim Bostijn 16:00 - 18:00
2.4 Kim Bostijn 17:00 - 19:00

Melle Centrum

Muzikale en culturele vorming - groepsmusiceren tweede graad

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
2.1 Greet De Rudder 16:15 - 17:1516:15 - 17:15
2.2 Greet De Rudder 17:15 - 18:1517:15 - 18:15
2.3 Greet De Rudder 18:15 - 19:1518:15 - 19:15
2.4 Greet De Rudder 19:15 - 20:1519:15 - 20:15

Klassen in het rood aangeduid, zijn reeds volzet

Melle Vogelhoek

Muzikale en culturele vorming - groepsmusiceren tweede graad

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
2.1 Anja Moors 16:30 - 17:3014:15 - 15:15
2.2 Anja Moors 17:30 - 18:3015:15 - 16:15
2.3 Anja Moors 18:30 - 19:3016:15 - 17:15
2.4 Anja Moors 17:30 - 19:30
2.I volwassenen Eva Ackerman 20:00 - 22:00
2.III Volwassenen Marijke Ferket 19:30 - 21:30

Klassen in het rood aangeduid, zijn reeds volzet

Destelbergen

Muzikale en culturele vorming - groepsmusiceren tweede graad

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
2.1 A Eva Ackerman 16:30 - 18:30
2.1 B Eline Duerinck 14:00 - 16:00
2.2 B Kim Bostijn 14:00 - 16:00
2.3 A Kim Bostijn 16:30 - 18:30
2.3 B Eline Duerinck 16:00 - 18:00
2.4 Kim Bostijn 16:00 - 18:00

Klassen in het rood aangeduid, zijn reeds volzet