Mariakerke

Instrument

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Accordeon Sara Salverius 17:00 - 21:00
Cello Ludo Ide 15:30 - 20:3009:30 - 11:30
Dwarsfluit Veronique Coene 17:30 - 19:30
Dwarsfluit An Troch 16:30 - 17:30
dwarsfluit An Troch 19:30 - 20:30
Fagot Wim Van Volsem 16:00 - 17:00
Gitaar Helena De Beul 15:30 - 18:30
Gitaar Thomas De Schepper 18:30 - 19:30
20:30 - 21:30
Gitaar Bart Roose 16:30 - 18:30
Gitaar Sarah Vandendriessche 13:00 - 17:00
17:30 - 18:30
19:30 - 21:30
Gitaar Hannes Vercaemer 16:15 - 20:15
Hobo Stijn Heyde 15:30 - 16:30
Instrument: klassiek: blokfluit nog te bepalen 14:45 - 16:45
Klarinet Valerie Vereecke 08:30 - 09:00
Klarinet, Sax Brigitte Verhoene 12:00 - 17:0014:30 - 20:30
Koper Cary De Clercq 15:30 - 18:30
Piano Geert Logghe 13:30 - 15:3016:00 - 20:0017:00 - 18:00
19:00 - 20:00
Piano Katrien Mazijn 14:15 - 18:1514:30 - 19:30
19:15 - 20:15
Piano Morag Uyttersprot 16:00 - 17:00
Piano Sandra Van der Gucht 16:15 - 17:1513:00 - 16:00
18:15 - 19:1517:00 - 18:00
18:15 - 19:15
20:15 - 21:15
Slagwerk Filip Verheecken 16:15 - 19:15
Viool Hilde Pensaert 16:00 - 18:0012:30 - 15:3016:00 - 19:00

Groepsmusiceren instrumentaal: klassiek

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Groepsmuscieren alle instrumenten 3de graad Valerie Vereecke 09:00 - 10:00
Groepsmusiceren An Troch 20:30 - 21:30
Groepsmusiceren 4de graad An Troch 17:30 - 19:30
Groepsmusiceren alle instrumenten 3de graad Valerie Vereecke 10:00 - 11:00
Groepsmusiceren blaasinstrumenten Cary De Clercq 18:30 - 19:30
Groepsmusiceren gitaar Sarah Vandendriessche 18:30 - 19:30
Groepsmusiceren luit 3de graad Bart Roose 14:30 - 15:30
Groepsmusiceren piano Katrien Mazijn 18:15 - 19:15
Groepsmusiceren piano 3de en 4de graad Sandra Van der Gucht 17:15 - 18:1516:00 - 17:00
19:15 - 20:15
Groepsmusiceren strijkers 3de en 4de graad Hilde Pensaert 19:00 - 20:00

Begeleidingspraktijk

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Gitaar - beginners 1-2-3 Thomas De Schepper 17:30 - 18:30
Gitaar - gevorderden 1-2-3 Thomas De Schepper 19:30 - 20:30
Piano Geert Logghe 18:00 - 19:00

Muzikale en culturele vorming - groepsmusiceren tweede graad

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
2.1 A Marijke Ferket 16:15 - 17:1516:15 - 17:15
2.1 B nog te bepalen 13:30 - 15:30
2.2 A Annick Gybels 16:15 - 17:1516:15 - 17:15
2.2 B nog te bepalen 15:30 - 17:30
2.3 A Marijke Ferket 17:15 - 19:15
2.3 B Annick Gybels 17:15 - 19:15
2.4 A Annick Gybels 17:15 - 19:15
2.4 B Marijke Ferket 17:15 - 19:15
2.I Volwassenen Marijke Ferket 09:00 - 11:00

Muzikale en culturele vorming - cultuur derde graad

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
3a jongeren Dirk Mannekens 09:00 - 10:00
3b jongeren Dirk Mannekens 10:00 - 11:00
3c jongeren Hadewijch De Smedt 18:30 - 19:30
3d volwassenen Dirk Mannekens 11:00 - 12:00

Muzikale en culturele vorming - notenleer derde graad

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
3.1 Annick Gybels 19:15 - 20:15
3.2 Annick Gybels 19:15 - 20:15

Instrument oude muziek

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Gitaar / Luit Bart Roose 15:30 - 16:30

Eerste graad muziek (6-7 jaar)

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Muziekinitiatie nog te bepalen 12:30 - 13:30
Muziekinitiatie 6 en 7 jaar Marijke Ferket 16:15 - 17:15

Muziekcultuur: kortlopende opleiding

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Kortlopend traject Dirk Mannekens 12:00 - 13:00