Dienstencentrum

Vierde graad woordkunst-drama: dramalab

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Vierde graad David Lambrecht 19:00 - 20:00

Vierde graad woordkunst-drama: spreken en presenteren

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
vierde graad David Lambrecht 17:30 - 18:30

Vierde graad woordkunst-drama: theater

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
vierde graad speltheater Lieve Cornelis 16:30 - 18:3014:00 - 15:00
20:30 - 21:3018:00 - 20:00
vierde graad verteltheater Tom Van der Velde 15:00 - 16:00
19:00 - 21:00
vierde graad verteltheater Sofie Van Maele 16:30 - 17:30

Vierde graad woordkunst-drama: verteltheater-stemregie

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Verteltheater-stemregie Tom Van der Velde 19:30 - 20:30

Coupure

Vierde graad woordkunst-drama: dramalab

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
vierde graad Griet Pauwels 19:30 - 20:30

Vierde graad woordkunst-drama: spreken en presenteren

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Spreken en presenteren Griet Pauwels 15:30 - 16:30

Vierde graad woordkunst-drama: theater

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
vierde graad speltheater Lieve Cornelis 19:30 - 20:30
Vierde graad speltheater Sofie Van Maele 16:00 - 19:00
vierde graad verteltheater Griet Pauwels 17:00 - 20:00

Klassen in het rood aangeduid, zijn reeds volzet

Vierde graad woordkunst-drama: verteltheater-stemregie

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Verteltheater 4.1 en 4.2 Griet Pauwels 18:30 - 19:30
Verteltheater Specialisatie Griet Pauwels 19:30 - 20:30
Verteltheater specialisatiegraad Griet Pauwels 20:00 - 21:00

Bargiekaai

Vierde graad woordkunst-drama: dramalab

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
vierde graad David Lambrecht 16:30 - 17:30

Vierde graad woordkunst-drama: theater

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
vierde graad speltheater Lieve Cornelis 16:30 - 19:30
vierde graad verteltheater David Lambrecht 17:30 - 18:30