Coupure

Tweede graad woordkunst-drama: woordatelier (8-11 jaar)

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
1e en 2e leerjaar (8 - 9 jaar) Griet Pauwels 13:30 - 14:30
2e en 3e leerjaar (9 - 10 jaar) Griet Pauwels 15:30 - 16:30
4e leerjaar (11 jaar) Griet Pauwels 14:30 - 15:30

Derde graad woordkunst-drama jongeren: woordlab maxi

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Derde graad 1e en 2e leerjaar (12 - 13 jaar) Lieve Cornelis 17:30 - 18:30
Derde graad 1e en 2e leerjaar (12 - 13 jaar) Griet Pauwels 17:30 - 18:30

Derde graad woordkunst-drama jongeren: woordlab mini

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
3e graad 1e en 2e leerjaar (12-13 jaar) Griet Pauwels 18:30 - 19:30
Derde graad 1e en 2e leerjaar (12 - 13 jaar) Griet Pauwels 16:30 - 17:3016:30 - 17:30
18:30 - 19:30

Derde graad woordkunst-drama jongeren: woordlab 3

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
3.3 A woordlab Griet Pauwels 17:30 - 18:30
3.3 B woordlab Lieve Cornelis 16:30 - 17:30
18:30 - 19:30

Derde graad woordkunst-drama volwassenen: spreken en vertellen

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Derde graad volwassenen David Lambrecht 19:30 - 20:30

Vierde graad woordkunst-drama: dramalab

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
vierde graad Griet Pauwels 19:30 - 20:30

Vierde graad woordkunst-drama: spreken en presenteren

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Spreken en presenteren Griet Pauwels 15:30 - 16:30
vierde graad Griet Pauwels 19:30 - 20:30

Vierde graad woordkunst-drama: theater

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
vierde graad speltheater Lieve Cornelis 19:30 - 20:30
Vierde graad speltheater Sofie Van Maele 16:30 - 19:30
vierde graad verteltheater Griet Pauwels 16:30 - 20:3012:30 - 13:30

Derde graad woordkunst-drama volwassenen: woordstudio volwassenen

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Derde graad volwassenen David Lambrecht 18:30 - 19:30

Kortlopende opleiding Schrijven

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Schrijven 1ste jaar Sylvie Marie De Coninck 18:30 - 21:30
Schrijven 2de jaar Sylvie Marie De Coninck 19:00 - 22:00