Hoofdschool

Muzikale en culturele vorming - groepsmusiceren tweede graad

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
2.1 A Greet De Rudder 12:30 - 13:3009:30 - 10:30
2.1 A volwassenen Valerie Vereecke 19:00 - 21:00
2.1 B Katrien Akkermans 15:30 - 16:3010:30 - 11:30
2.1 B tieners Anja Moors 19:00 - 21:00
2.1 C Katrien Akkermans 08:30 - 10:30
2.1 D Anja Moors 17:00 - 19:00
2.2 A Valerie Vereecke 17:00 - 19:00
2.2 B Anja Moors 16:30 - 18:30
2.2 C Greet De Rudder 13:30 - 14:3010:30 - 11:30
2.2 D Katrien Akkermans 16:30 - 17:3011:30 - 12:30
2.3 A Ingrid Mestdagh 16:30 - 17:3016:00 - 17:00
2.3 B Greet De Rudder 14:30 - 15:3011:30 - 12:30
2.3 C Eline Duerinck 16:30 - 18:30
2.3 D Katrien Akkermans 17:30 - 19:30
2.4 A Ingrid Mestdagh 17:30 - 18:3017:00 - 18:00
2.4 B Katrien Akkermans 18:30 - 20:30
2.4 C Eline Duerinck 16:30 - 18:30

Klassen in het rood aangeduid, zijn reeds volzet

Coupure

Muzikale en culturele vorming - groepsmusiceren tweede graad

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
2.1 Christophe Goedvriend 14:30 - 16:30
2.2 Christophe Goedvriend 13:30 - 15:30
2.3 Christophe Goedvriend 16:30 - 18:30
2.4 Christophe Goedvriend 17:30 - 19:30

Mariakerke

Muzikale en culturele vorming - groepsmusiceren tweede graad

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
2.1 A Annick Gybels 16:15 - 17:1516:15 - 17:15
2.1 B Annick Gybels 13:00 - 15:00
2.2 A Annick Gybels 17:15 - 18:1517:15 - 18:15
2.2 Volwassenen Marijke Ferket 19:15 - 21:15
2.3 A Annick Gybels 18:15 - 19:1515:00 - 16:00
2.3 B Annick Gybels 16:30 - 18:30
2.4 A Annick Gybels 16:00 - 18:00
2.4 B Marijke Ferket 17:15 - 19:15

Klassen in het rood aangeduid, zijn reeds volzet

Ottogracht

Muzikale en culturele vorming - groepsmusiceren tweede graad

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
2.1 Kim Bostijn 16:30 - 18:30
2.2 Kim Bostijn 17:30 - 19:30
2.3 Kim Bostijn 16:00 - 18:00
2.4 Kim Bostijn 17:00 - 19:00

Melle Centrum

Muzikale en culturele vorming - groepsmusiceren tweede graad

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
2.1 Greet De Rudder 16:30 - 17:3016:30 - 17:30
2.2 Greet De Rudder 17:30 - 18:3017:30 - 18:30
2.3 Greet De Rudder 18:30 - 19:3018:30 - 19:30
2.4 Greet De Rudder 19:30 - 20:3019:30 - 20:30

Melle Vogelhoek

Muzikale en culturele vorming - groepsmusiceren tweede graad

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
2.1 Marijke Ferket 16:30 - 17:3014:15 - 15:15
2.2 Marijke Ferket 17:30 - 18:3015:15 - 16:15
2.2 volwassenen Marijke Ferket 19:00 - 21:00
2.3 Marijke Ferket 18:30 - 19:3016:15 - 17:15
2.3 Volwassenen Marijke Ferket 19:30 - 21:30
2.4 Marijke Ferket 17:15 - 19:15

Destelbergen

Muzikale en culturele vorming - groepsmusiceren tweede graad

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
2.1 A Kim Bostijn 14:00 - 16:00
2.1 B Marnie Deweer 16:30 - 18:30
2.2 A Eline Duerinck 14:00 - 16:00
2.2 B Kim Bostijn 16:30 - 18:30
2.3 Kim Bostijn 16:00 - 18:00
2.4 Eline Duerinck 16:00 - 18:00

Klassen in het rood aangeduid, zijn reeds volzet