Hoofdschool

Eerste graad muziek (6-7 jaar)

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Afwisselend Muziek en Woord (6-7 jaar) Eline Duerinck 08:30 - 09:30
Muziekinitiatie 6 jaar Anja Moors 16:00 - 17:00
Muziekinitiatie 7 jaar Mieke Mussche 17:30 - 18:30
Muziekinitiatie Cello Eline Duerinck 09:30 - 10:30

Klassen in het rood aangeduid, zijn reeds volzet

Watertoren

Eerste graad muziek (6-7 jaar)

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Blokfluit Anna Van Beckevoort 11:00 - 12:00
Muziekinitiatie Anna Van Beckevoort 10:00 - 11:00
Viool Hilde Pensaert 11:30 - 12:30

Coupure

Eerste graad muziek (6-7 jaar)

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Muziekinitiatie (6 - 7 jaar) Christophe Goedvriend 12:30 - 13:30

Mariakerke

Eerste graad muziek (6-7 jaar)

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Muziekinitiatie 6 jaar Marijke Ferket 16:15 - 17:15
Muziekinitiatie 7 jaar Mieke Mussche 16:00 - 17:00

Melle Centrum

Eerste graad muziek (6-7 jaar)

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Muziekinitiatie 6 en 7 jaar Mieke Mussche 17:15 - 18:15

Melle Vogelhoek

Eerste graad muziek (6-7 jaar)

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Klarinet Valerie Vereecke 13:45 - 14:45
Muziekinitiatie 6 en 7 jaar Marijke Ferket 13:15 - 14:15

Destelbergen

Eerste graad muziek (6-7 jaar)

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Afwisselend Muziek en Woord (6-7 jaar) Eline Duerinck 13:00 - 14:00

Klassen in het rood aangeduid, zijn reeds volzet

De Sportschool - Gentbrugge

Eerste graad muziek (6-7 jaar)

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
6 en 7 jaar Mieke Mussche 16:00 - 17:00

Freinetschool ’t Groen Drieske - Gentbrugge

Eerste graad muziek (6-7 jaar)

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Muziekinitiatie 6 en 7 jaar Mieke Mussche 15:45 - 16:45