Watertoren

Instrument Jazz-pop-rock

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Basgitaar Contrabas jazz, pop & rock Matthias Debusschere 16:30 - 18:30
19:30 - 21:30
Elektrische gitaar jazz, pop & rock Mathias Van de Wiele 13:00 - 16:00voor starters en 2de graad
Elektrische gitaar jazz, pop & rock Mathias Van de Wiele 17:00 - 21:0016:30 - 21:30
Instrument: jazz-pop-rock: saxofoon Marijke Hellemans 18:00 - 20:00
Piano jazz pop & rock Sergio Biffi 21:00 - 22:0017:00 - 18:00
Piano jazz, pop & rock Sergio Biffi 17:00 - 18:0017:30 - 18:3014:00 - 16:0019:00 - 20:00
20:30 - 22:3021:00 - 22:00
Saxofoon jazz, pop & rock Rob Banken 17:00 - 21:00
Zang jazz, pop & rock Eef Van Acker 16:00 - 21:0017:30 - 20:30
Zang jazz, pop & rock beginners Eef Van Acker 16:30 - 17:30

Klassen in het rood aangeduid, zijn reeds volzet

Instrument

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Cello, Barokcello Tine Van Parys 16:30 - 22:30
Gitaar Bart Roose 18:00 - 19:00
Gitaar / Luit Bart Roose 20:00 - 21:00
Koper Cary De Clercq 16:00 - 22:00
Piano Frederik Croene 17:30 - 20:30
Piano Geert Logghe 16:30 - 17:30
18:30 - 21:30
Viool Hilde Pensaert 08:30 - 09:30
10:30 - 11:30
Viool Filip Suys 14:30 - 15:30

Klassen in het rood aangeduid, zijn reeds volzet

Muziek schrijven

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Compositie klassiek Christophe Goedvriend 21:30 - 22:30
jazz-pop-rock Sergio Biffi 20:00 - 21:00
klassiek Christophe Goedvriend 16:00 - 18:00
19:30 - 21:30

Klassen in het rood aangeduid, zijn reeds volzet

Groepsmusiceren instrumentaal: klassiek

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Groepsmusiceren 4de graad alle instrumenten Anna Van Beckevoort 12:00 - 13:00
Groepsmusiceren gitaar 3de graad Bart Roose 17:00 - 18:00
Groepsmusiceren gitaar 4de graad Bart Roose 19:00 - 20:00
Groepsmusiceren strijkers Filip Suys 15:30 - 17:30
Groepsmusiceren strijkers 3de en 4de graad Hilde Pensaert 09:30 - 10:30

Begeleidingspraktijk

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Piano Geert Logghe 17:30 - 18:30
Piano / orgel Paul De Maeyer 16:30 - 18:30

Klassen in het rood aangeduid, zijn reeds volzet

Groepsmusiceren vocaal: klassiek

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Groepsmusiceren vocaal 2de-3de-4de graad (jeugd) g Christophe Goedvriend 18:00 - 19:00

Groepsmusiceren jazz-pop-rock

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Combo jazz, pop & rock Sergio Biffi 18:30 - 20:3018:00 - 19:00
20:00 - 21:00
Combo jazz, pop & rock Matthias Debusschere 18:30 - 19:3014:00 - 15:00
Combo jazz, pop & rock Joost Lambert 18:00 - 20:00
Combo jazz, pop & rock Mathias Van de Wiele 21:00 - 22:0016:00 - 17:00
Groepsmusiceren instrumentaal: jazz-pop-rock jakob Nachtergaele 20:00 - 21:00

Muzikale en culturele vorming - jazz

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
3a jazz, pop & rock Sergio Biffi 18:00 - 19:00
3b jazz, pop & rock Sergio Biffi 19:00 - 20:00

Muzikale en culturele vorming - notenleer derde graad + specialisatie graad

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Geluidsleer en opnametechniek Joost Lambert 18:00 - 19:00
20:00 - 21:00
Muziekproductie Joost Lambert 19:00 - 20:00

Instrument oude muziek

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Cello, Barokcello Tine Van Parys 16:30 - 22:30
Gitaar Bart Roose 18:00 - 19:00
Gitaar / Luit Bart Roose 20:00 - 21:00
Viool Filip Suys 14:30 - 15:30

Klassen in het rood aangeduid, zijn reeds volzet

Eerste graad muziek (6-7 jaar)

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Blokfluit Anna Van Beckevoort 11:00 - 12:00
Muziekinitiatie Anna Van Beckevoort 10:00 - 11:00
Viool Hilde Pensaert 11:30 - 12:30

Hedendaagse muziek

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Hedendaagse muziek Frederik Croene 15:30 - 17:30
20:30 - 21:30

Klassen in het rood aangeduid, zijn reeds volzet