Hoofdschool

Instrument

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Accordeon Patricia George 15:30 - 21:3016:00 - 20:0014:00 - 20:00
21:00 - 22:00
Accordeon Sara Salverius 17:30 - 21:30
Cello Eline Duerinck 18:30 - 21:30
Cello Ludo Ide 13:00 - 16:0012:00 - 14:00
16:15 - 20:15
Contrabas Bram Decroix 09:00 - 13:00
Dwarsfluit An Troch 16:30 - 20:30
Fagot Wim Van Volsem 16:00 - 19:0008:00 - 11:00
20:00 - 21:00
Gitaar Helena De Beul 11:15 - 16:3016:00 - 20:00
Gitaar Thomas De Schepper 17:30 - 21:30
Gitaar Eva Dierickx 08:30 - 11:30
Gitaar Bieke Goudesone 16:00 - 19:0009:30 - 14:30
Gitaar Anke Story 16:00 - 17:00
18:00 - 20:00
Gitaar 2.1 leerlingen Thomas De Schepper 16:30 - 17:30
Gitaar 2.1 leerlingen Anke Story 17:00 - 18:00
Harp Anouk Sturtewagen 12:15 - 13:15
14:30 - 19:3014:15 - 16:15
17:15 - 18:15
Hobo Stijn Heyde 15:30 - 19:30
Hoorn Johan Van Neste 17:00 - 19:00
Instrument: klassiek: blokfluit Tomma Wessel 10:00 - 12:00
16:00 - 19:00
20:00 - 21:00
Instrument: klassiek: cello Jan Bontinck 17:00 - 19:00
Instrument: klassiek: cello Eline Duerinck 10:30 - 11:30
klarinet - saxofoon Brigitte Verhoene 17:00 - 21:00
Klarinet, Sax Philip Sierens 16:00 - 19:0015:00 - 17:0020:00 - 21:00
Klarinet, Sax Brigitte Verhoene 15:30 - 16:30
Piano Katelijne Burie 15:00 - 17:0014:00 - 18:0015:45 - 17:4508:30 - 12:30
18:00 - 19:0019:00 - 21:0018:45 - 19:45
20:00 - 21:00
Piano Frederik Croene 13:00 - 18:00
18:30 - 19:30
20:30 - 21:30
Piano Katrien Mazijn 12:00 - 13:00
16:00 - 19:00
Piano Morag Uyttersprot 08:30 - 14:30
Piano Hanne Van Gastel 16:30 - 20:3016:00 - 19:0015:00 - 21:00
Piano Manon Vosté 13:00 - 15:0015:00 - 17:00
16:00 - 18:0018:00 - 20:00
18:15 - 20:15
Piano 2.1 leerlingen Manon Vosté 15:00 - 16:0017:00 - 18:00
Saxofoon Dirk De Schoenmaker 10:00 - 13:00
Specialisatie Philip Sierens 20:00 - 21:00
Viool Hilde Pensaert 16:00 - 22:00
Viool, Altviool, Barok(alt)viool Katharina De Cock 17:00 - 22:0013:00 - 19:0008:30 - 13:30
Zang Marnie Deweer 19:30 - 20:30
Zang Anna Pardon 15:30 - 20:3014:30 - 20:30
Zang 2e graad Anna Pardon 14:30 - 15:30

Klassen in het rood aangeduid, zijn reeds volzet

Muziekgeschiedenis

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Keuzevak vierde graad Hadewijch De Smedt 20:00 - 21:00
Kortlopend traject vanaf 16 jaar Hadewijch De Smedt 19:30 - 21:30

Muziek schrijven

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Compositie klassiek Christophe Goedvriend 15:15 - 16:15
klassiek Christophe Goedvriend 17:30 - 18:3012:00 - 13:00
16:15 - 17:1513:00 - 14:00

Klassen in het rood aangeduid, zijn reeds volzet

Groepsmusiceren instrumentaal: klassiek

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Groepsmusiceren 3de graad alle instrumenten Wim Van Volsem 14:00 - 16:0011:00 - 12:00
Groepsmusiceren 4de graad alle instrumenten Philip Sierens 19:00 - 20:0018:00 - 20:00
Groepsmusiceren 4de graad alle instrumenten Wim Van Volsem 12:00 - 13:00
Groepsmusiceren accordeon 3de graad Patricia George 20:00 - 21:00
Groepsmusiceren accordeon 4de graad Patricia George 20:00 - 21:00
Groepsmusiceren blokfluitconsort 3de en 4de graad Tomma Wessel 19:00 - 20:00
Groepsmusiceren fagottenensemble 4de graad Wim Van Volsem 19:00 - 20:00
Groepsmusiceren harp Anouk Sturtewagen 16:15 - 17:15
Groepsmusiceren harp 3de graad Anouk Sturtewagen 13:15 - 14:15
Groepsmusiceren harp 4de graad Anouk Sturtewagen 19:30 - 20:3018:15 - 19:15
Groepsmusiceren piano Gillis Sacré 19:30 - 20:30
Groepsmusiceren piano 3de graad Katelijne Burie 17:00 - 18:0018:00 - 19:00
Groepsmusiceren piano 4de graad Katelijne Burie 19:00 - 20:00
Groepsmusiceren piano 4e graad Katelijne Burie 17:45 - 18:45
Oude muziek (3de en 4de graad) Kersten Cottyn 20:00 - 21:00
Oude muziek (3de graad) Kersten Cottyn 18:00 - 19:00

Klassen in het rood aangeduid, zijn reeds volzet

Begeleidingspraktijk

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Piano Gillis Sacré 18:30 - 19:30
20:30 - 21:30

Directie instrumentale muziek

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Directie instrumentale muziek Dimitri Bracke 09:30 - 13:30
Directie instrumentale muziek Bart Picqueur 10:00 - 12:0009:00 - 13:00

Groepsmusiceren vocaal: klassiek

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Groepsmusiceren vocaal 3de en 4de graad Ann De Prest projectmatig19:00 - 20:00

Groepsmusiceren instrumentaal: oude muziek

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Oude muziek (3de en 4de graad) Kersten Cottyn 20:00 - 21:00
Oude muziek (3de graad) Kersten Cottyn 18:00 - 19:00

Improvisatie

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Improvisatie Kersten Cottyn 19:00 - 20:00

Klassen in het rood aangeduid, zijn reeds volzet

Muzikale en culturele vorming - groepsmusiceren tweede graad

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
2.1 A Greet De Rudder 12:30 - 13:3009:30 - 10:30
2.1 A volwassenen Valerie Vereecke 19:00 - 21:00
2.1 B Katrien Akkermans 15:30 - 16:3010:30 - 11:30
2.1 B tieners Anja Moors 19:00 - 21:00
2.1 C Katrien Akkermans 08:30 - 10:30
2.1 D Anja Moors 17:00 - 19:00
2.2 A Valerie Vereecke 17:00 - 19:00
2.2 B Anja Moors 16:30 - 18:30
2.2 C Greet De Rudder 13:30 - 14:3010:30 - 11:30
2.2 D Katrien Akkermans 16:30 - 17:3011:30 - 12:30
2.3 A Ingrid Mestdagh 16:30 - 17:3016:00 - 17:00
2.3 B Greet De Rudder 14:30 - 15:3011:30 - 12:30
2.3 C Eline Duerinck 16:30 - 18:30
2.3 D Katrien Akkermans 17:30 - 19:30
2.4 A Ingrid Mestdagh 17:30 - 18:3017:00 - 18:00
2.4 B Katrien Akkermans 18:30 - 20:30
2.4 C Eline Duerinck 16:30 - 18:30

Klassen in het rood aangeduid, zijn reeds volzet

Muzikale en culturele vorming - cultuur derde graad

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
3a jongeren Katrien Mazijn 13:00 - 14:00
3b jongeren Katrien Mazijn 14:00 - 15:00
3c jongeren Katrien Mazijn 15:00 - 16:00
3d jongeren Hadewijch De Smedt 17:30 - 18:30
3e volwassenen Hadewijch De Smedt 18:30 - 19:30

Klassen in het rood aangeduid, zijn reeds volzet

Muzikale en culturele vorming - notenleer derde graad + specialisatie graad

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
3.1 Ingrid Mestdagh 18:30 - 19:30
3.2 Ingrid Mestdagh 19:30 - 20:30
SP. 1 Ingrid Mestdagh 16:30 - 18:30
SP. 2 Ingrid Mestdagh 18:00 - 20:00

Instrument oude muziek

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Klavecimbel Kersten Cottyn 17:00 - 18:00
19:00 - 20:00
Traverso Esther Van Acker 09:30 - 10:30
Viool, Altviool, Barok(alt)viool Katharina De Cock 17:00 - 22:0013:00 - 19:0008:30 - 13:30

Historische uitvoeringspraktijk

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
1ste zaterdag van de maand + concertbezoek Kersten Cottyn 09:00 - 10:30

Eerste graad muziek (6-7 jaar)

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Afwisselend Muziek en Woord (6-7 jaar) Eline Duerinck 08:30 - 09:30
Muziekinitiatie 6 jaar Anja Moors 16:00 - 17:00
Muziekinitiatie 7 jaar Mieke Mussche 17:30 - 18:30
Muziekinitiatie Cello Eline Duerinck 09:30 - 10:30

Klassen in het rood aangeduid, zijn reeds volzet

Hedendaagse muziek

Klas Leerkracht Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Hedendaagse muziek Frederik Croene 19:30 - 20:30

Klassen in het rood aangeduid, zijn reeds volzet